Zapraszamy na maraton fitness

Po raz 10. Odbędzie się największy taki event na Pomorzu Środkowym! 22 kwietnia 2017 roku startujemy z Jubileuszowym 10. Maratonem Fitness w Sławnie.

Jeśli szukacie wyjątkowego, niepowtarzalnego sposobu na spędzenie wolnego czasu, chcielibyście przy okazji potańczyć i poćwiczyć w rytmie energetycznych, znanych i lubianych kawałków oraz nowości specjalnie przygotowanych na tę okazję zapraszamy na całkowicie darmowy, niezwykle ekscytujący, gorący i pełen energii 10 Maraton Fitness „trzymaj formę!”.  

Na scenie zaprezentują się następujący instruktorzy: Grażyna Antosik, Klaudia Żelechowska-Durka, Wioletta Jasiewicz, Marta Wachholz-Pawłowska, Ewelina Chołody, Aleksandra Włodarczyk oraz Adrian Zieliński. Instruktorzy poprowadzą dla uczestników lekcje Fitness Latino, Power Shape, Zumba, Przybij Piątkę, Movement Hit Facts oraz Classical Pilates.

Wstęp na maraton WOLNY !!! Każdy z uczestników otrzyma okolicznościowe gadżety.  Wejście na maraton jedynie w obuwiu zmiennym! Warto zabrać ze sobą wodę mineralną i ręczniki. Serdecznie zapraszamy