Archiwum kategorii "Różne"

Komunikat hydrologiczny

Małe, ale dają duże możliwości

Ostrzeżenie Hydrologiczne

List otwarty…

Ogłoszenie własne wydawcy, uczestnika akcji zorganizowanej przez podmioty zrzeszone w Izbie Wydawców Prasy.

Twój biznes pod banderą sukcesu

Zacznij lato od zmian i złap POWERa do działania!

Pieniądze na start swojego biznesu, ciekawa praca, staż albo szkolenie, indywidualny plan rozwoju zawodowego. To tylko niektóre z możliwości dla młodych osób do 29 roku życia jakie stwarza Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Program wspiera też różne organizacje i instytucje, które dzięki  dofinansowaniu i realizacji projektów rozwijają swój potencjał i skalę działalności. Dla […]

Darłowo: Strefa płatnego parkowania niestrzeżonego i płatne parkingi niestrzeżone

Decyzją Rady Miejskiej strefa płatnego parkowania w Darłowie obowiązuje od 2.06 do 02.09.2018 roku, od godz. 8:00-18:00, od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych (wolnych od pracy).

Koszalin: Zlikwidowali nielegalną rozlewnię alkoholu

Funkcjonariusze i pracownicy KAS zlikwidowali nielegalną rozlewnię alkoholu w Koszalinie. Zatrzymano prawie 7 000 litrów alkoholu o mocy 90-99 % produkowanego ze skażonego spirytusu. Wartość rynkowa zatrzymanego alkoholu to ponad 545 000 złotych.

Jeżyczki: Po raz kolejny oddali krew

21 kwietnia w Społecznej Szkole Podstawowej wszyscy, którzy chcieli podzielić się swoim czerwonym złotem, mieli też możliwość zarejestrowania się jako potencjalni dawcy szpiku. Zarejestrowanych zostało 48 osób, czego efektem było zebranie 198,420 litra krwi. Sukcesem zakończyła się także rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

Powiat sławieński: Za kradzież drewna święta spędził w areszcie

W Wielkanoc dyżurny sławieńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że jeden z mieszkańców naszego powiatu ujął złodzieja drewna. Jak ustalili policjanci zatrzymany mężczyzna od ok dwóch tygodni kradł drewno z posesji zgłaszającego. 27 latek został zatrzymany przez policję oraz osadzony w policyjnym areszcie. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.